Про Ресторан

Поза центра міста біля озера на «Совських ставках» затишно розташувався ресторан «Козачок» представляє собою маленьке українське село з його самобутністю і різноманітністю, що дозволить Вам повністю відмовитися від ваших проблем і турбот і поринути в гастрономічне розмаїття української кухні.

З щирою гостинністю в жаркий літній полудень Вас врятують своєю прохолодою, і зігріють морозними вечорами два зали з камінами та гуцульський зал, де можна відпочити як маленькою тісною компанією, так і великою дружною сімєю.
Якщо Ви захочете усамітнитися зі своїми друзями - в цьому Вам допоможуть наші «Куреня», кожен з яких неповторний своєю оригінальністю.

Затишно розташувалися столики на літньому майданчику, біля справжньої українській печі, де Ви зможете насолодитися не тільки різноманітністю страв і напоїв, а й заспокоїти свою душу, дивлячись, як потріскує полум'я в печі.

Дітям теж є чим займатися в нашому ресторані. Вони можуть погойдатися на гойдалках, пограти на дитячому майданчику, попустувати на зеленій поляні .
Для батьків, які звикли не випускати з виду своїх дітей, завжди знайдеться бесідка біля дитячого майданчика.

ДЛЯ ВАС В НАШОМУ РЕСТОРАНІ:

- Новинки від Шеф-кухаря;
- Жива музика (українські народні колективи)
- Безкоштовна парковка
- Сніданок
- Дитячий майданчик;
- Можливість замовити з собою кошик, наповнений по меню ресторану, всім, чим побажаєте. Замовлення приймаються за телефоном за годину до приїзду замовника;(на замовлення з собою діє знижка 20%)
- Організація банкетів (вишукані банкетні страви), корпоративних вечірок, виїзного обслуговування;
цікаві святкові програми на всі знаменні свята року;
- По неділях з 13.00 до 16.00 в нашому ресторані свято «Дитяче дозвілля». Ваші дітки отримають масу задоволення від захоплюючих ігор на дитячому майданчику, смачних подарунків, познайомляться з іншими дітлахами, проявлять приховані таланти.
- Можливість відпочити біля відкритого вогнища каміна на свіжому повітрі.

Вас зустрінуть з посмішкою і допоможуть розміститися в:
Залі, розрахованим на 100 осіб (Зимовий Зал), Дівоча Світлиця - на 15-20 осіб, та Гуцульський Зал, розрахований на 20 - 30 осіб, Куреня:
1 Курінь - 4 - 6 осіб
3 Курінька по 6 - 8 осіб
1 курінь на 12 осіб
Веранда - 10-12 осіб
Літній майданчик – 20 осіб

Зали

Зал Галерея: на 100 персон

Зали

Зал Галерея: на 100 персон

Для Ваших діток на Совках

ДІТИ ЗМОЖУТЬ ВЕСЕЛО ПРОВЕСТИ ЧАС З ОДНОЛІТКАМИ

Новини

Відгуки

Залишити відгук

    [recaptcha]

    Совки

    м. Київ, вул. Володимира Брожка, 118

    Телефон: (067) 232-47-37