Про ресторан

Заміська Етно-Ресторація «Козачок» Щасливе розташований в 5 хвилинах їзди від КПП Києва, та в 7 хвилинах від міжнародного аеропорту Бориспіль. Якщо Ви відлітаєте, ми накормимо Вас швидко та смачно!!! Етно-Ресторація Козачок Щасливе це вишукана українська кухня, та дуже комфортне місце, куди люди приїжджають провести час з сім'єю, дітьми, друзями та бізнес-партнерами.

На території ресторації є мальовничий ставок з качками.

Хто захоплюється риболовлею, порадує можливість виловити в ставку коропа, якого Вам приготують наші кухарі.

Етно-Ресторація Козачок Щасливе ідеально підходить для сімейного відпочинку, проведення корпоративів, ювілеїв, дитячих день народження та весілля! До ваших послуг великий пантон розташований на ставку на 100 чоловік, та чудова зелена галявина 200 кв/м. яка ідеально підходить для весільної церемонії, дитячої анімації або майстер-класів.

А також «Гетьманський зал» на 70 чоловік, «Камінний зал» на 25 чоловік, «Святкова зала на 30 чоловік, затишна літня тераса, альтанки і 4 курені, кожна з яких оформлена в своєму стилі.

Для наших маленьких гостей є зоокуточок та дитячий ігровий майданчик.

В меню ресторану представлені традиційні українські страви, які готують за старовинними домашніми рецептами, а також страви європейської кухні, та смачне дитяче меню.
Для Вас працює одна з кращих ресторанних команд, яка стала справжньою сім'єю і трепітно зберігає традиції і неймовірну атмосферу української культури.

Зали

Гетьманський зал: на 70 персон

Всього залів: 12

Всього місць: 278

Зали

Гетьманський зал: на 80 персон

Всього залів: 12

Всього місць: 278

Для Ваших діток в Щасливому

ДІТИ ЗМОЖУТЬ ВЕСЕЛО ПРОВЕСТИ ЧАС З ОДНОЛІТКАМИ

Новини

Відгуки

Залишити відгук

    [recaptcha]

    Щасливе

    7 км. Бориспільської траси

    Телефон: (067) 440-47-37